Elektroninės Cigaretės

Elektroninės Cigaretės

Ar verta pasitikėti žmonėmis, kurie sako, jog elektroninės cigaretės yra sveikesnės už įprastas ir pereiti prie šių cigarečių rūkymo? Mokslininkai tvirtina, kad daugelis įprastų cigarečių yra iš tiesų kur kas žalingesnės organizmui, negu elektroninės cigaretės. Tačiau, kaip tai galima būtų įrodyti?

Visų pirma, pagal statistinius duomenis, elektroninės cigaretės sukelia kur kas mažesnę priklausomybę, todėl šiek tiek pakeisti savo įprotį ir pradėti rūkyti šias naujoviškas cigaretes verta ir tiems žmonėms, kurie jau seniai bando ir nori mesti rūkyti, tačiau vis niekaip neišeina. Šiuo atveju, elektroninės cigaretės gali tikrai nemažai padėti, kadangi jų nesinori tiek daug rūkyti. Iš kitos pusės, elektronines cigaretes galima rūkyti ir daugelyje vietų, kur tikrai nebūtų galima rūkyti įprastų cigarečių, todėl tai ne visada yra privalumas, jeigu žmogus kaip tik nori visiškai mesti rūkyti.

Iš kitos pusės, jūsų sveikatai tai yra kur kas geriau – elektroninės cigaretės neturi daugelio priedų ir chemikalų, kuriuos turi įprastos cigaretės, todėl sumažėja visokių ligų rizika, o daugeliu atvejų, ta rizika visiškai dingsta. Taip pat verta pasakyti ir tai, kad elektroninės cigaretės nekenks aplinkiniams – juk turbūt esate girdėję apie tai, jog įprastos cigaretės gali pakenkti šalia stovinčiam žmogui ne ką mažiau, negu tam žmogui, kuris tą cigaretę tuo metu rūko. Kalbant apie elektronines cigaretes, viskas yra visiškai kitaip – jos nei kiek nekenks aplink esantiems žmonėms.

O kur galima nebrangiai įsigyti elektroninių cigarečių? Įvairiuose didžiuosiuose prekybos centruose jau atsiranda specializuotos parduotuvės GerasDūmas parduotuvės , kuriose galite nebrangiai įsigyti savo norimą elektroninės cigaretės komplektą su norimais skoniais. Vienas skonio buteliukas kainuoja apie penkiolika litų, tačiau kainos gali svyruoti nuo dešimt iki penkiasdešimties eurų – priklauso nuo to, kokį skonį norite išbandyti – jų dabar yra labai daug, tad jums bus tikrai įdomu išmėginti skirtingus ir skanius cigarečių dūmus. Taip pat svarbu žinoti, kad vienas elektroninės cigaretės komplektas kainuoja nuo penkiolikos eurų (dažniausiai, jeigu be akcijos), tačiau ilgainiui atsipirks, lyginant su įprastų cigarečių rūkymu.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *