Elektroninės cigaretės – sveikesnės už paprastas?

Elektroninės cigaretės yra dar gana naujas išradimas, kuriuo pastaruoju metu naudojasi vis daugiau žmonių. Taip yra ne be reikalo – veikia pastaruoju metu vis dažniau matoma elektroninių cigarečių reklama, taip pat daugelis žmonių pradeda lyginti šias cigaretes su įprastomis ir taip išryškina privalumus, kuriuos elektroninės cigaretės turi, jeigu lygintume jas su įprastomis cigaretėmis. Kokie yra tie pagrindiniai privalumai?

Visų pirma, elektroninės cigaretės gali jums padėti nemažai sutaupyti, kadangi jos nereikalauja naujų pakelių pirkimo – pavyzdžiui, jeigu jūs esate įpratę labai dažnai rūkyti, tuomet pasitaiko juk ir taip, kad per vieną dieną surūkote du pakelius cigarečių. Jeigu pradėsite rūkyti elektronines cigaretes, tuomet to daugiau nebebus, kadangi jūs nusipirksite tokias cigaretes, kurių nereikės užgesinti ir išmesti po vieno panaudojimo – jos yra nuolat papildomos skysčiais, kurie specialiai skirti šioms cigaretėms. Tokių skysčių labai nesunku įsigyti, kadangi dabar yra nemažai specializuotų parduotuvių, kuriose yra parduodami e-skysčiai už tikrai prieinamą kainą.

Taip pat verta paminėti ir sveikatos rizikos faktorių. Perkant ir rūkant elektronines cigaretes, jūs kur kas mažiau rizikuojate savo sveikata, kadangi šios cigaretės yra pagamintos visiškai kitaip, nei visiems žinomos įprastos cigaretės, kuriose dažniausiai itin kenkia priedai ir papildomi chemikalai, kurie pridedami prie tabako. Elektroninėse cigaretėse šių dalykų nėra, tad galima jas vadinti sveikesnėmis.

Tačiau verta pažymėti ir tai, jog elektroninių cigarečių skysčiai ir kiti priedai pigiausiai yra parduodami internete – yra nemažai tiek ir lietuviškų, tiek ir užsienietiškų parduotuvių, kuriose galima įsigyti šiuos dalykus dar pigiau, nei realiose specializuotose parduotuvėse. Jeigu perkate iš lietuviškos elektroninės parduotuvės, tuomet turėsite puikią galimybę nusipirkti viską patogiai internetu ir gauti tiesiai į namus vos per vieną parą. O jeigu nuspręsite pirkti elektronines cigaretes bei jų priedus iš užsienietiškos parduotuvės, tuomet savaime aišku, jog gali tekti palaukti kur kas ilgiau. Bet kuriuo atveju, pirkti tokius dalykus internetu yra kur kas pigiau.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *