Ar lengviau mesti rūkyti rūkant elektronines cigaretes?

Daugelis žmonių pastaruoju metu vis dažniau pagalvoja apie elektroninių cigarečių rūkymą, galvodami, kad rūkant šias cigaretes galima greičiau mesti rūkyti. Tačiau, žmonės iš tikrųjų nori įrodymų, jog elektroninės cigaretės sukelia mažesnę priklausomybę. Ar toks įrodymas yra? Net jeigu nėra jokio konkretaus įrodymo, galima drąsiai sakyti, kad statistika byloja, jog rūkyti tokių pat didelių kiekių tikrai nesinori. Ir tai ne dėl to, kad elektroninių cigarečių skonis būtų blogesnis – priežastis slypi labiau tame, jog elektroninės cigaretės neturi tokių pat chemikalų, kuriuos turi įprastos cigaretės, galinčios sukelti daug ligų ir priklausomybę.

Elektroninės cigaretės yra pagamintos kitokiu principu, o tuo įsitikinti nėra sunku, kadangi jos nėra kenksmingos aplinkiniams. Kaip žinote, įprastos cigaretės yra tikrai labai kenksmingos ir aplinkiniams, o ne tik tam asmeniui, kuris rūko, todėl nieko keisto, kad dabar įprastos cigaretės yra uždraustos rūkyti įvairiose viešose vietose. Jeigu kalbėtume apie elektronines cigaretes, tuomet vertėtų pažymėti, kad jas galite rūkyti įvairiose vietose, taip pat ir dalyje tų, kur uždrausta rūkyti įprastas cigaretes.

Kiekvienas rūkorius, kuris nenori visiškai mesti savo įpročio, tačiau tikrai norėtų pataupyti sveikatos, tikrai pamėgins elektronines cigaretes. Tačiau, kaip gi su kainomis? Ar gali būti taip, kad elektroninės cigaretės kainuos net gi dar brangiau nei įprastos? Yra visiškai priešingai. Taip, pirmą kartą perkant elektroninių cigarečių komplektą jums reikės investuoti didesnę sumą, negu reiktų investuoti perkant vieną ar du pakelius paprastų cigarečių, tačiau yra vienas esminis skirtumas – elektroninės cigaretės yra pildomos, jų nereikia išmesti po vieno panaudojimo. Tai jums sudaro sąlygas labai nemažai sutaupyti pinigų, kadangi už vieną elektroninę cigaretę sumokėsite tik šimtą litų, o po to jos keisti nereikės – galbūt kartą per mėnesį ar du jums reikės nusipirkti naujo e-skysčio savo elektroninėms cigaretėms, kad galėtumėte atnaujinti dūmą, tačiau daugiau jokių išlaidų nebus, nebent norėsite nusipirkti papildomą pakrovėją ar kitą priedą.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *