Tinkamų eskysčių pasirinkimas

No comments yet

Tinkamų eskysčių pasirinkimas

Ne taip seniai garai turėjo labai ribotas galimybes pirkti elektroninių cigarečių eskystį. Nebent jūs užsiėmėte modifikavimu ar pasidaryk pats, pasirinkote daugiausia kasetes, skirtas cigalikams, ir keletą elektroninių skysčių – daugiausia aukštos PG produktų. Tačiau šiandien variantų yra begalė. Galite rinktis tarp didelio PG ir didelio VG, nikotino druskų, laisvos bazės ir dar daugiau – ir tai net neliečia itin plataus skonių, kuriuos galite išbandyti. Daugeliu atžvilgių ši veislė yra geras dalykas, nes ji padeda išpūsti tikrai individualizuotą patirtį, kurią galite sukurti pagal savo unikalius pageidavimus. Tačiau tai taip pat gali sukelti painiavą tiems, kurie dar tik pradeda, pirkti elektronines sultis. Pažvelkime į įvairių rūšių vape sultis ir į tai, kaip galite nustatyti, kurios iš jų jums tinka.
Pagrindiniai terminai

Garavimo pasaulyje tai padeda, jei suprantate keletą pagrindinių terminų, kuriuos kartais išgirsite. Jei bandote rasti tinkamą el. Skystį, galite susidurti su tokiais terminais kaip:

Nikotino druskos: Tai reiškia e-sulčių formą, pagamintą iš druskų, natūraliai esančių tabako lapuose, kad sklandžiau patektų į gerklę. Kita vertus, „Freebase“ skystis reiškia el. Skystį be šių nikotino druskų.

Hibridiniai elektroniniai skysčiai: šiose sultyse yra ir nikotino druskų, ir laisvos bazės nikotino.

PG: Propilenglikolis. Naudojamas elektroniniame skystyje, PG yra plonesnis nei VG ir suteikia stipresnį gerklės smūgį.

V. G.: Daržovių glicerinas. VG yra storesnė nei PG, sukuria sklandesnį gerklės smūgį ir yra šiek tiek saldesnė.

MTL: burna į plaučius. MTL nurodo garavimo metodą, kai garai įtraukiami į burną ir trumpai laikomi prieš įkvepiant į plaučius.

DTL: tiesiogiai į plaučius. DTL reiškia, kad įkvepiate garus tiesiai į plaučius (visų pirma nelaikydami burnoje).

Nikotino stiprumo pasirinkimas

Nesvarbu, ar naudojate paprastą elektroninę cigaretę, ar pažangų „vape“ modą, turėsite rasti sau tinkamą nikotino stiprumą. Apgaulė čia yra ta, kad jei pasirenkate per žemą nikotino kiekį, greičiausiai neatrodysite pakankamai patenkinti ir rečiau pereisite nuo rūkymo. Pasirinkite sultis, kuriose yra per daug nikotino, ir gali pasireikšti nemalonūs nikotino perkrovos simptomai (pykinimas, padidėjęs širdies susitraukimų dažnis, galvos skausmas ar galvos svaigimas). Štai gera taisyklė:

Jei rūkote 15-20 ar daugiau cigarečių per dieną: sunkesni rūkaliai gali norėti ieškoti elektroninių skysčių, kuriuose būtų daugiau nikotino (iki 2% ar daugiau). Tokiu būdu jūs net ir be cigarečių iš tikrųjų patenkinsite savo potraukį.

Jei rūkote mažiau arba norite lengvų cigarečių: lengvesni rūkaliai paprastai gali rinktis mažesnį nikotino kiekį (0,6–1,2%). Apskritai, jei reikia, verta pradėti žemiau ir didinti.

Turėkite omenyje, kad visada galite perjungti į kitą nikotino lygį, jei pirmasis bandomasis jums netinka.
Daugiau svarstymų

Kai nuspręsite išbandyti nikotino stiprumą, yra daugybė kitų pasirinkimų ir veiksnių, kuriuos reikia apsvarstyti, norint rasti tinkamiausias vape sultis. Štai keletas patarimų, kurie padės jums pradėti.

E-skystis stipriam gerklės smūgiui. Jei esate įpratęs rūkyti cigaretes, iš tikrųjų galite mėgautis griežtumu gerklės gale - tai daro daugelis žmonių. Ieškokite aukštesnių PG sulčių, kurios geriau atkurtų gerklės smūgį, kurio galite praleisti mesti rūkyti.

E-skystis sklandesniam gerklės smūgiui. Jei skaudus gerklės smūgis jums yra išjungimas, turite keletą galimybių. Pirmiausia pasirinkite nikotino druskas, kurios išlygina gerklės smūgį ir greičiau nikotino. Antra, galite ieškoti didesnio VG sulčių, nors jas labiau mėgsta garai, kurie naudoja pažangesnę įrangą ir nori didesnių, didesnių garų debesų.

E-skystis cigalikams. Jei norite, kad jūsų „vape“ cigarečių patirtis labiau imituotų tradicinės cigaretės rūkymo patirtį, yra dvi galimybės. Vėlgi, didesnis PG skystis suteiks stipresnį gerklės smūgį, panašesnį į cigarečių. Be to, galite ieškoti „pod“ sistemos, tokios kaip „ePuffer XPOD“, kurioje labai realistiškam rūkymo būdui naudojami nikotino druskų ir įprastų e-sulčių mišiniai.

Žodis apie skonį

Pirkdami pirmąjį el. Skysčio butelį, greitai atrasite visą galimybių pasaulį. Jūsų pasirinktas skonis yra labai asmeniškas, o geriausias būdas rasti mėgstamiausius yra tiesiog eksperimentuoti. Svarbiausia nuspręsti, ar norėtumėte tabako ar mentolio skonio, ar visai kitokio skonio, pavyzdžiui, vaisių ar deserto skonio. Vis dėlto geriausias būdas rasti tai, kas jums patinka, yra išbandyti. Tiesą sakant, daugelis žmonių mano, kad viena iš smagiausių „vaping“ dalių yra naujų elektroninių sulčių bandymas, todėl nenustebkite, jei gausite gana didelę jums patinkančių galimybių kolekciją.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *