KODĖL VIENETINĖS ELEKTRONINĖS CIGARETĖS yra tokie populiarūs?

No comments yet

Kai tik išeini iš namų, ką dažniausiai matai, išskyrus pastatus, kelius, medžius ir transporto priemones? Taip, atsakymas yra žmonės, užsiėmę savo veikla – vaikščiojantys, bėgantys, apkalbantys, kovojantys ar mėgaujantys. Galbūt esate matę ir rūkančių ar geriančių. Ir jei pastebėjote per pastaruosius kelis mėnesius, greičiausiai matėte juos vartojančius vienkartinius vape.
Vienkartinės elektroninės cigaretės garai skirtos vienkartiniam naudojimui.

Šiomis dienomis jis tapo populiarus tarp garų. Jo dizainas yra toks, kad vėliau negalėsite jo naudoti. Jis yra paruoštas vape ir išmestas, kai suvartojamas. Daugumą prietaisų reikia užpildyti, tačiau šie vienkartiniai garai yra skirtingi. Jį galima naudoti tik vieną kartą. Skirtingai nuo pakartotinai užpildomų ankštinių modifikacijų, vienkartiniai ankščių garintuvai turi dvi pagrindines savybes. Nei jų baterijos negali būti įkraunamos, nei jų ankštys negali būti užpildytos, ir taip ji pavadinta. Nepaisant didelių trūkumų, susijusių su jo panaudojimu vieną kartą, jie tampa vis populiaresni nei tos įkraunamos ankštys kiekvieną dieną ir dėl svarios priežasties, dėl kurios verta jį nusipirkti. Tai nereikalauja užpildymo, valymo ar bet kokios priežiūros. Tai panašu į tai, kad imi pūstį, mėgaujiesi, pakartok, kol jis išseks, tada mesk ir nusipirk naują.

Šiais laikais cigarečių populiarumas sumažėjo, o jų vietą užima garai ir elektroninės cigaretės. Ja naudojasi ir jaunuoliai, ir vyresnieji. Dažniausiai tai vartoja rūkaliai, bandantys atsikratyti rūkymo, ir su nikotinu susipažinę jaunuoliai. Jis yra įvairių tipų, pavyzdžiui, dėžutės modifikacijos, rašikliai, podų sistemos ir vienkartiniai garai.

Jis yra labai skirtingo dizaino nei tradiciniai. Jis yra storesnis nei įprastai, kartais spalvingas ir dažnai yra panašus į asmeninį garintuvą ar žymeklį.
Viskas apie tai, kaip naudojami vienkartiniai garai

Šios vienkartinės elektroninės cigaretės paprastai būna supakuoti į sandarų maišelį arba kartoninę dėžę su užpildytu elektroninės cigaretės eskysčiu ir visiškai įkrauta įmontuota baterija. Jis yra įvairių formų, dydžių ir funkcijų. Labiausiai paplitęs yra mažas, tipiškas stačiakampis įtaisas, paprastai piršto ilgis su 1–1,5 Ml elektroninio skysčio talpa, kuris panašesnis į paryškinamąjį rašiklį. Pvz., „Ryse“ juostoje yra įspūdingas 1,4 Ml talpos mažas įrenginys ir jis pristato maždaug. 400 pūtimų. Elektroninis skystis gali būti užpildytas laisva baze, arba bendrovė mišinyje galėjo naudoti nikotino druskas. Produktas automatiškai įsijungia, kai tik vartotojas įkvepia kandiklį ir susidaro nikotino įpuršktų garų. Šie maži prietaisai yra nepaprastai universalūs, nes suteikia tokią pat patirtį kaip ir tradicinė cigaretė. Šių prietaisų pūtimų skaičius yra toks pat, kaip ir iš įprastos cigaretės pakelio.
Kaip netikėtai išpopuliarėjo vienkartiniai garai?

Kaip jie staiga tapo tokie populiarūs, nepaisant tam tikrų reikšmingų trūkumų? 2020 m. Sausio mėn. JAV maisto ir vaistų administracija dešimčiai bendrovių, įskaitant „Cool Clouds Distribution Inc.“, paskelbė įspėjamuosius laiškus dėl vaisių skonio vienkartinių elektroninių cigarečių ir jaunimui patrauklių elektroninių skysčių produktų pašalinimo iš rinkos, nes jų nebuvo. galiojantis išankstinės rinkodaros leidimas. Šis FDA aktas yra jų veiksmų, nukreiptų prieš neteisėtai rinkoje parduodamus tabako gaminius, dalis. „FDA toliau teikia pirmenybę e. Cigarečių produktų, ypač tų, kurie yra patraukliausi ir prieinamiausi jaunimui, vykdymui“, – sakė FDA komisaras Stephenas M. Hahnas. „Mes esame susirūpinę dėl šių produktų populiarumo jaunimo tarpe ir norime visiems tabako gaminių gamintojams ir mažmenininkams paaiškinti, kad net vykstančios pandemijos metu visos turgavietės yra prižiūrimos ir pateiks įmonėms atsakomybę, jei bus pripažintos kaltais.“ Šis draudimas taip pat užkirto kelią vape parduotuvių savininkams pardavinėti vaisių skonio pakartotinai užpildomas kasetes, įskaitant mangų, rožinį limonadą ir braškes.

Politika, įsigaliojusi po mėnesio, t. Y. Vasario, vis dėlto leido parduoti tik prietaisus, kuriuose yra metanolio ir tabako skonio. Šis skonio apribojimas kažkaip nebuvo taikomas vienkartiniams garuojantiems produktams, tokiems kaip „Puff Bar“. Todėl parduodant tabako skonio elektroninius skysčius nebuvo jokių problemų ir jie buvo plačiai prieinami. Tai paveikė žmones, kurie pirmiausia garavo saldžius ir vaisinius skysčius, nes prietaiso papildyti buvo beveik neįmanoma. Tačiau daugeliui tai buvo gerai, nes vis dar buvo galima įsigyti tabako skonio elektroninių skysčių. Kadangi vienkartinius garus buvo sunku sugauti pagal įstatymą, jie tęsė prekybą visoje šalyje, nebent tai griežtai draudė valstybės įstatymai, todėl daugelis vaisius ir desertus mėgstančių garų pradėjo naudoti vienkartinius garus. Todėl jų paklausa rinkoje didėja kiekvieną dieną.
Kodėl „Vienkartinis vape“ yra toks populiarus – dar keletas taškų!

Daugelio vienkartinių elektroninių cigarečių ankštinių produktų rezervuare yra nikotino druskų, nes, palyginus, nikotino druskos teikia didesnį pasitenkinimą vienu pūtimu nei laisvosios bazės nikotinas. Gerklės smūgis taip pat nėra toks griežtas, kaip naudojant tradicinį nikotiną, todėl tai yra ilgalaikis produktas, nes vartotojui nereikia dažnai įkvėpti prietaiso. Jo yra įvairių vaisių skonių, tokių kaip arbūzas, mėtos, limonadas ir mango elektroninis skystis. Skysčio koncentracija skirtinguose prietaisuose gali skirtis, kad įsitikintumėte, jog produktas tenkina visus lygius. Matant žmonių poreikius, pritaikyti gaminiai šiais laikais taip pat yra rinkoje. Į rinką taip pat pateko daugybė naujų ir įdomių vienkartinių garų ir prietaisų, tokių kaip vienkartiniai CBD garai, kaljano rašikliai, energijos ir vitaminų inhaliatoriai.

Vienkartinių produktų populiarumas yra vertas dėl daugelio priežasčių.

Galima įsigyti už mažą kainą

Visi nori turėti geriausios kokybės produktą, išleisdami mažiau pinigų. Nenuostabu, kad vienkartiniai garai yra pigesni nei tradicinis tabakas ir sutaupys jūsų pinigus. Šie vienkartiniai garai yra pigesni nei vienkartiniai garai, nes jie nėra daugkartinio naudojimo. Atsižvelgiant į ilgalaikį naudojimą, jis gali būti šiek tiek brangus, nes kiekvieną kartą jie turi nusipirkti viską, kas nauja, pradedant akumuliatoriumi ir baigiant grandine, tačiau yra naudingiau tiems, kurie nėra tikri, kad juo naudojasi. Tai sutaupytų jų pinigus eksperimentui, kurį jie bandė atlikti. Be to, jei nesate tikri, kiek nikotino turėtumėte suvartoti, vietoj to, kad švaistytumėte pinigus vienkartiniam garintuvo rinkiniui, vienkartiniai garai gali būti gera galimybė sužinoti apie nikotino suvartojimo lygį.

Lengvai prieinamas

Žmonės linkę pirkti produktus, kurie jiems yra lengvai prieinami, todėl jiems nereikia daug dirbti ar skirti tam daug laiko. Atsižvelgiant į šį faktą, jie yra suprojektuoti taip, kad būtų lengvi ir jiems nereikėtų papildyti jokių elektroninių sulčių. Be to, kadangi jie nėra įkraunami ir turi vieną tarnavimo laiką, nereikia nešiotis akumuliatoriaus ir įkrovimo daiktų, o tai sumažina vargą ir gali leisti kitiems daiktams nešiotis su savimi. Jei esate keliautojas arba turite reguliariai su savimi nešiotis daugybę daiktų, tai jums naudinga, nes jūsų krepšyje bus vietos kitoms programėlėms.

Puikiai tinka pradedantiesiems

Kaip minėta anksčiau, jis tinka tiems, kurie yra nauji. Šios srities naujokai, kurie nėra draugiški kiekvienai daliai ir jos naudojimui, sušvelnina jų problemą spręsti sudėtingus įrenginių nustatymus. Jie gali lengvai praleisti šį dalių surinkimą ir nustatymą, nes joms nereikia. Galite tiesiog jį išpakuoti ir pradėti garuoti. Panaudojus, jis lengvai išmetamas.

Galima rinktis iš kelių skonių

Nuo draudimo buvo uždrausta parduoti daugybę populiarių skonių. Tačiau šie vienkartiniai garai greitai išvengė draudimo, o tai reiškia, kad su šiais produktais galite mėgautis daug daugiau skonių nei tradiciniai.

Šie produktai taip pat yra sveikesni metodai norintiems mesti rūkyti. Tai žymiai pigesniu, prieinamesniu ir lengvesniu būdu sušvelnina garų pašalinamąjį poveikį garams.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *