Kiek elektroninei cigaretei yra nikotino?

No comments yet

Kiek elektroninei cigaretei yra nikotino?

Nors pagrindinė priežastis, kodėl dauguma žmonių rūko, yra nikotino tiekimo sistema, nėra daug supratimo ar informacijos apie tai, kiek nikotino yra cigaretėje. Nikotinas yra sudėtinga ir gana įdomi tema, ypač turint omenyje, kaip plačioji visuomenė demonizavo šią medžiagą (nepamirškite fakto, kad cigaretėse iš tikrųjų yra įvairių blogesnių toksinų, įskaitant amoniaką, degutą, anglies monoksidą ir daugelį kitų ). Tiesa, kad nikotinas sukelia neįtikėtiną priklausomybę (dažnai nurodoma, kad jis sukelia priklausomybę kaip kokainas ar heroinas), tačiau taip pat tiesa, kad nikotinas nekelia jokios žinomos didelės grėsmės jūsų fizinei sveikatai.

Daugelis rūkalių stebisi, kiek nikotino yra cigaretėje, ypač kai nusprendžia išbandyti garavimą ir nori paversti nikotino kiekį, kurį jie gauna rūkydami, lygiaverčiu kiekiu. Tačiau tai klausimas, neturintis aiškaus atsakymo, iš dalies dėl to, kad cigarečių gamintojai paprastai turi įvairių variantų su skirtingu nikotino kiekiu. Jūsų mėgstamoje cigaretėje gali būti nuo 0 mg iki 20 mg nikotino, bet šiaip tai ne skaičius.


Kiek nikotino absorbuojate rūkydamas?

Tikrasis klausimas yra ne tai, kiek nikotino yra cigaretėje, o kiek to nikotino jūs iš tikrųjų vartojate. Pradedantiesiems įkvepiate didelę šio nikotino dalį. Be to, daugelis jo tiesiog išdega tarp pūtimų. Be to, jūs imate daugiau ar mažiau kiekvienos cigaretės pūkų ir sulaikote savo hitus daugiau ar mažiau laiko nei kitas žmogus. Tai reiškia, kad vėl pasieksime netobulą vidurkį, tačiau vis tiek galime spėti spėti.

Vidutiniškai jūs tikriausiai suvartojate maždaug 1 mg nikotino vienoje cigaretėje, kurią rūkote. Tai gali atrodyti nedaug, bet to daugiau nei pakanka jūsų potraukiui patenkinti. Žinoma, šis skaičius skiriasi kiekvienam asmeniui ir cigarečių prekės ženklui.
Nikotino absorbcija ir žmogaus veiksniai

Kaip minėta, ne visi nikotiną pasisavina tokiu pat greičiu arba vienodai. Net jei visi absorbuotų nikotiną tuo pačiu greičiu, jo poveikis vis tiek būtų skirtingas skirtingiems žmonėms – pavyzdžiui, tas pats nikotino kiekis mažesnį žmogų gali paveikti kitaip nei didesnį, vyresnį – kitaip nei jaunesnį, arba sveikas žmogus kitaip nei žmogus, turintis tam tikrų sveikatos sutrikimų.

Visi šie veiksniai leidžia lengvai suprasti, kodėl taip sunku nustatyti, kiek nikotino absorbuojate rūkydami. Tačiau mes galime pasinaudoti tuo, ką žinome, kad suteiktume atspirties tašką pasirinkus jums tinkamas vynuogių sultis, nes greičiausiai todėl bandote išsiaiškinti nikotino kiekį. Apskritai, jei rūkote daugiau nei pakelį per dieną, ieškokite el. Skysčio, kuriame būtų apie 2,4% nikotino; jei rūkote mažiau, tai turėtų padaryti 1,2 proc.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *