Jūsų vadovas, kaip pereiti nuo rūkymo prie „vaping“ ir sėkmės

No comments yet

Daugelis žmonių norėtų mesti rūkyti, tačiau pastebėjo, kad tai lengviau pasakyti nei padaryti. Dauguma rūkančiųjų bandė atsisakyti įpročio anksčiau ir nesėkmingai, galbūt daug kartų, prieš sėkmingai mesti rūkyti. El. Cigaretės gali padėti palengvinti perėjimą, jei norėtumėte atsisakyti tabako gaminių, bet vis tiek mėgaujatės įprasta rutina arba norite atsisakyti dūmų ir deguto neatsisakydami nikotino. Žinoma, nėra jokios garantijos, kad pradėję garuoti, jūs pagaliau metsite rūkyti visam laikui, tačiau nesuskaičiuojami garai pasakys, kad tai jiems tikrai padėjo, ir turėdamas šiek tiek žinių bei keletą patarimų, jis gali jums padėti, taip pat.
Perėjimas nuo cigarečių prie elektroninių cigarečių

Diskusija apie tai, ar ekigai gali padėti mesti rūkyti, įniršta. Tačiau yra vis daugiau įrodymų, kad garavimas gali sėkmingai suvilioti žmones nuo tabako cigarečių. Žmonėms, pakeičiantiems cigaretes alternatyva, pavyzdžiui, ecigarettes, gali būti sėkmingiau mesti, nei žmonėms, kurie to nepadaro. Garavimo patirtis labai panaši į tradicinio rūkymo patirtį, todėl daugeliui žmonių lengviau atsisakyti net ilgalaikio įpročio.

Jei dar nesinaudojote „vaping“, pastebėsite, kad perėjimas nėra be iššūkių. Rinksitės naują produktą ir nepažįstamą įrangą, o pats garavimo veiksmas šiek tiek skiriasi nuo rūkymo, tačiau šie iššūkiai yra lengvai įveikiami. Per trumpą laiką jūs garuosite kaip profesionalas – o geriausia – paliksite įprotį, kuris neabejotinai kenkia jūsų sveikatai.
Tinkamo vape pasirinkimas

Pusė mūšio, kai pradedantiesiems reikia garuoti, yra tinkamos vape cigaretės radimas. Čia yra keletas patarimų.

Pirkite kokybišką ecigarette. Rinkoje yra tiek daug ekologiškų elementų, kad gali būti šiek tiek pribloškiama bandant susiaurinti jį iki jums tinkamiausio. Kai kurie iš šių produktų yra tinkamesni naujiems garams, pavyzdžiui, vienkartiniai ekigai ar „Vape Pod“ pradinių rinkinių rinkiniai. Venkite pasirinkti tik pagal kainą - labai pigi ar nekokybiška elektroninė cigaretė nepasieks tenkinančio smūgio, kurio reikia norint atsisakyti rūkymo įpročio.

Nesirinkite sudėtingo vape mod. Jei norite sėkmingai integruoti „vaping“ į savo gyvenimą, iš pradžių turbūt geriausia laikytis pagrindų. Paprastesni produktai, pvz., „Cigalikes“ ir „pod“ sistemos, gali padėti jums patogiau elgtis, prieš pereinant prie pažangesnių modifikacijų (jei net to norite). Kai kurie modai gali būti gana sudėtingi - ir varginantys tiems, kurie nėra susipažinę su jų darbu, visais priedais ir priežiūra.

Išbandykite įvairius el. Skysčio tipus. Tiesiog yra šimtai skonių elektroninių sulčių. Išbandykite kelis iš jų. Skirkite skonių ir nikotino stipriųjų medžiagų asortimentą, norėdami rasti savo mėgstamiausius ir paprasčiausiai turėdami įvairovės. Apsvarstykite skonių tipus, kurie greičiausiai jums patiks, nesvarbu, ar dažniausiai naudojatės tokiais pagrindais kaip tabakas ir mėtos, ar labiau domitės kokiais nors laukiniais skoniais, pavyzdžiui, „Caramel Mocha Latte“ ar „Banana Vanilla Blast“.

Išnaudokite visas savo naujas vape galimybes

Pasirinkę gerą pradedančiųjų garinimo įrenginį ir turėdami po ranka viliojančio elektroninio skysčio pasirinkimą, laikas pradėti garuoti. Štai keletas patarimų, kurie padės jums pereiti nuo rūkymo ir kuo geriau išnaudoti savo naują veiklą.

Jungiklį atlikite palaipsniui. Daugeliui žmonių geriausias būdas pereiti nuo rūkymo į garavimą yra tai daryti lėtai. Pavyzdžiui, galite pradėti pakeisti vieną iš savo kasdienių cigarečių garavimo sesija. Po kelių dienų (arba kai jaučiatės patogiai), pakeiskite kitą. Jums nereikia jaustis skubotai, bet stumkitės sau, kad atliktumėte kitus veiksmus, kad pasiektumėte tikslą mesti viską.

Išmokite tinkamai prievartauti. Piešimas ant vape yra šiek tiek kitoks nei piešimas ant cigaretės. Vietoj sunkių, greitų pūtimų, pabandykite ilgesnį, minkštesnį įkvėpimą. Pagalvokite apie garavimą kaip apie tai, kuo mėgautis ir ragauti - todėl yra tiek daug įvairių el. Sulčių ir tiek daug skirtingos įrangos, kurią reikia ištirti. Daugelis žmonių mano, kad garavimas tampa labai maloniu hobiu, net ir lengvai pakeičiančiu tabaką.

Įsitraukite į garuojančią bendruomenę. Visame internete ir net savo mieste yra tokių pat kaip ir jūs garų. Socialinės žiniasklaidos svetainėse siūloma šimtai puslapių, kurie suteikia bendruomenei garų. Kalbėkitės su kitais garais, užduokite klausimus, perskaitykite kitų vaperių patirtį ir sužinokite viską, ką galite. Taip pat galite ieškoti savo rajone vykstančių renginių ir susitikimų, kad įgytumėte daugiau žinių ir susitiktumėte su kitais žmonėmis.

Venkite nuolat garų. Parūkyti cigaretę užtrunka vos kelias minutes, o tada ją užgesini. Vaping nėra tas pats. Užpildytas vienkartinis elektroninis cigaras arba pilnas bakas su sultimis gali trukti kurį laiką, leisdamas nuolat garuoti. Tačiau geriausia vengti šios pagundos. Galite patirti daugiau panašių į rūkymą, apsiribodami tam tikrais laiko tarpais, per kuriuos vapsite.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *