elektroninės cigaretės naujienos

No comments yet

Gaukite reikalingų naujienų apie garuojančius produktus ir teisės aktus čia.

Čia pateikiame jums reikalingą informaciją, kad galėtumėte palaikyti ryšį su tuo, kas vyksta pasaulinėje garavimo bendruomenėje. „Vaping“ yra ne tik malonus ir malonus; mes tikime, kad ji taip pat gali užkirsti kelią milijonams su tabaku susijusių mirčių visame pasaulyje. Mes didžiuojamės, kad čia pateikėme aukštos kokybės ir patikimą turinį, ir tikimės, kad tai padės jums tapti labiau išsilavinusiais ir aktyviau įsitraukti į aktyvistų bendruomenę.

Nors įstatymų leidėjai visada stengiasi, kad elektroninės cigaretės būtų mažiau prieinamos (arba jų iš viso nėra), tiesa ta, kad garavimas yra mažiau kenksminga alternatyva rūkymui, ir gyvybiškai svarbu, kad buvę rūkaliai turėtų prieigą prie jų garuojančių produktų. meilė.

Pirma, garavimas leidžia jums kontroliuoti nikotino suvartojimą, pasirenkant jums tinkamo el. Skysčio stiprumą. Arba tiesiog mėgaukitės patirtimi be nikotino. Tai taip pat ekonomiška alternatyva rūkymui ir suteikia vartotojams daug lankstumo kalbant apie skonius. Taip pat nėra nemalonaus kvapo, kaip yra su tabako dūmais. „Vaping“ padeda žmonėms atsipalaiduoti, suteikia draugišką žmonių, turinčių panašių interesų, bendruomenę ir, svarbiausia, padeda mesti rūkyti.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *