Dalykai, kuriuos turėtumėte žinoti prieš pirkdami geriausius vienkartinius „Vape“ inhaliatorius

No comments yet

Vis daugiau ir daugiau žmonių priima kanapių vartojimo būdą. Nesvarbu, ar vaikštote keliais, važiuojate eismo metu, ar sėdite už mėgstamos kavinės, jau nėra neįprastas vaizdas rasti didelį kvapiųjų garų kuokštą. Vapingo populiarumas auga ne tik dėl kolosalaus skonio ir dizaino pasirinkimo. Žmonės taip pat teikia pirmenybę garavimo patogumui ir sveikatai, o ne tradiciniam cigarečių rūkymui.

Vienkartinės elektroninės cigaretės rašikliai šiuo metu yra garintuvų rinkos priekinėje linijoje. Nors yra daug skonių ir prekių ženklų, iš kurių galima rinktis, rasti geriausią gali būti labai painu; mes padarėme tai žymiai patogesnį jums.

Vienkartinės beždžionės pradeda masiškai populiarėti garuojančiame pasaulyje. Galite būti supainioti dėl to, kuo jie yra tokie unikalūs ir naudingi. Štai keli esminiai dalykai, kuriuos reikia žinoti prieš perkant vienkartinį vape rašiklį, kartu su keliais siūlomais produktais ir naudingais patarimais, kaip rasti sau tinkamiausią.


Kas yra „Vaping“?

Paprasčiau tariant, Vaping yra XXI amžiaus rūkymo forma. Vaperiai įkvepia nikotinu užpiltus garus iš elektroninio skysčio ar sulčių. Elektroninis skystis arba elektroninės sultys yra kaitinamos elektroniniu komponentu, kad susidarytų garai.

Vaping skiriasi nuo rūkymo, kuris degina tabako lapus ir sukuria dūmus. Tiek garinimas, tiek rūkymas suteikia nikotino, tačiau būtent tabako deginimas daro didžiausią žalą. „Vape“ prietaisai taip pat žinomi kaip elektroninės cigaretės ir gali padėti rūkaliams mesti cigaretes pristatant nikotino.
Kas yra „Vape“ rašikliai?

„Vape“ rašiklis yra prietaisas, sukurtas kaip elektronines cigaretes, tačiau daug mažesnio dydžio. Jie veikia kaip energijos šaltinis, kuris kaitina kasetę, kad susidarytų garai. Tai mažesnio dydžio ir cilindro formos baterijomis varomi prietaisai. Vape rašiklius paprastai reikia prižiūrėti, pavyzdžiui, įkrauti akumuliatorių ir iš naujo užpildyti kasetę. Dauguma rašiklių, kuriuos reikia prižiūrėti, taip pat yra keičiami.

Yra penkios pagrindinės „Vape“ rašiklio dalys iš apačios į viršų: baterija, mygtukas, bakas / kasetė, purkštuvas (šilumos šaltinis) ir kandiklis. Dauguma dabar gaminamų rašiklių atitinka pramonės standartą, vadinamą 510 sriegiu, kuris leidžia beveik bet kurią kasetę pakeisti ant bet kurios baterijos.

Jei prieš įsigydami potencialiai brangų rašiklį galvojate eksperimentuoti su garavimu, kurį nežinote, kaip prižiūrėti, jau nekalbant apie tai, ar jums patiks, ar ne, apsvarstykite galimybę gardinti vienkartinius el. Cigarus. Šie iš anksto pakrauti prietaisai nereikalauja priežiūros, kainuoja mažiau ir gali būti išmesti tušti.

Šiuolaikiniai vape rašikliai turi įvairias funkcijas ir galimybes. Žinojimas, kuri funkcija jums yra svarbesnė, padės pasirinkti tinkamą vape rašiklį. Pavyzdžiui, kai kuriuose „Vape“ rašikliuose yra skaitmeninis ekranas, kuriame pateikiama svarbiausia informacija apie baterijos veikimo laiką, garuojančią galią ir kt.

Vape tušinuko dizainas vaidina gyvybiškai svarbų vaidmenį jūsų garavimo patirtyje. Šiais laikais prietaisai būna visų formų, atspalvių ir spalvų; pasirinkite prietaisą, kuris tinka jūsų asmenybei.
‍Kaip veikia „Vape“ rašikliai?

„Vape“ įrenginiai yra skirtingų dydžių, stilių, spalvų ir formatų. Vape rašikliai buvo sudaryti iš kaitinimo elemento, akumuliatoriaus, valomos medžiagos ir rezervuaro, kuriame telpa elektroninės cigaretės skystis. Pašalinimo įtaisas suvyniotas aplink šildymo ritę. Įjungus jis sugeria elektroninį skystį ir susidaro garai. Tai nėra tas pats, kas rūkyti įprastą cigaretę, nes jos dega skirtingai. Garuojant ingredientai kaitinami, kad susidarytų vandens garai, o naudojant cigaretes – dūmai ir pelenai.

Tai, kas iš tikrųjų atsitinka, yra tai, kad „Vape“ rašiklis maitina šildymo kamerą, kuri savo ruožtu suteikia šilumą, reikalingą sušilti, kad gautų rūkomus garus. Pasiekus reikiamą temperatūrą, garus galima ištraukti pro kandiklį ir įkvėpti. Tai gana paprastas ir nesudėtingas procesas.
Kodėl žmonės pereina prie „Vaping“?

Pastebėtas pavojaus sveikatai, patogumo ir daugybės galimybių sumažėjimas daro garavimą žymiai patrauklesniu nei rūkymas. Naudodamiesi nešiojamaisiais ir staliniais stalviršiais, pavyzdžiui, vienkartiniais rašikliais, garais galėsite mėgautis bet kada ir bet kur.

Bet kokio pobūdžio dūmuose, įskaitant tabako ir marihuanos lapus, yra kenksmingų toksinų. Tyrimų metu buvo tiriami toksinai, esantys marihuanos dūmuose, ir jie buvo lyginami su tradicinių cigarečių toksinais. Nors tyrimas niekada nesukėlė jokio mirtingumo, tyrime nustatyta, kad marihuanos dūmuose vis tiek amoniako lygis buvo beveik 20 kartų didesnis nei tabako.

Remiantis „Harm Reduction Journal“ 2007 m. Atliktu tyrimu, „vaping“ visiškai išvengia šių nepageidaujamų toksinų, todėl buvusių rūkalių kvėpavimo funkcija padidėja.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *