4 mitai apie vienkartinės elektroninės cigaretės

No comments yet

Vienkartiniai vape inhaliatoriai yra panašūs į elektronines cigaretes, bet paprastai yra ploni, maži ir aiškesni. Šie garai susideda iš rezervuaro, kuris taip pat apibūdinamas kaip kamera su ekstraktu arba sultimis, kurios garuoja degimo metu. Vienkartiniai tušinukai turi purkštuvą ir kaitinimo elementą, panašų į elektroninėje cigaretėje esantį, tačiau tik mažesnį, kuris garuoja tirpalą. Pastaraisiais metais dėl žalos mažinimo prietaisų naujovių atsirado vienkartinių garų gaminių, kurie akivaizdžiai yra mažiau kenksmingi nei tradicinės tabako cigaretės.
Vienkartinių Vape rašiklių istorija:

Garintuvai, kurie dar vadinami elektroninėmis cigaretėmis, yra palyginti nauji produktai tabako pramonėje. Pirmą kartą elektroninės cigaretės pasirodė 2003 m., Tačiau tik prieš kelerius metus nemaža dalis gyventojų pradėjo naudoti elektronines cigaretes. Tai pažangus elektroninis prietaisas, kaitinantis skonio ekstraktą, kuriame yra nikotino. Kaitinant skystį, ekstraktas išgaruoja ir efektyviai išskiria nikotiną į vartotojo kūną. Garintuvai, elektroninės cigaretės ir garai yra niekuo neišsiskiriantys terminai ir visur jie keičiami.

Skirtingai nuo tradicinių cigarečių, kurios degindamos nikotiną tiekia, vienkartinės garos naudoja mažas ličio jonų baterijas, kurios siunčia elektrą į purkštuvą, kuris paverčia nikotino tirpalą iš skystos būsenos į dujų būseną. Šiame procese vyksta fizinės būsenos pokytis; garuose, susidarančiuose iš vienkartinių garų, susidaro nedaug kenksmingų dujų. Pagrindinis šios praktikos, vadinamos „vaping“, tikslas yra padėti tabako rūkaliams mesti rūkyti, nes nėra abejonių, kad rūkomasis tabakas sukelia vėžį kartu su daugeliu kitų ligų. Kaip nurodoma Nacionaliniame vėžio institute, „Tabakas yra pagrindinė vėžio ir mirties nuo vėžio priežastis“. Remiantis tyrimais, naudojimas ir fizinės savybės, pasiektos naudojant vienkartinį vape, yra saugesnės nei rūkymas ar bet koks kitas įprastas tabako vartojimas.

Vienkartinio Vape rašiklio rinkimo privalumai:

Vienkartinius vape inhaliatorius lengva naudoti ir patogu nešiotis. Jie atrodo praktiškai nesiskiriantys nuo elektroninių cigarečių. Vienkartinę elektroninę cigaretę veikia naudojant šilumą, kuri paverčia e-sultis iš skystos būsenos dujomis, sukuriančiomis masinius garų debesis. Be to, jei ieškote patikimo ir naudingo varianto, kaip saugiai rūkyti, yra daug priežasčių pagalvoti apie vienkartinius vape tušinukus. Vienkartinis vape rašiklis taip pat leidžia garinti sausas žoleles, koncentruotus aliejus ar vašką. Šios alternatyvos gali būti sėkmingas bandymas sustabdyti tradicines rūkančias cigaretes, tai įrodyta daugeliu tyrimų. „E-liquid“ aliejaus vape rašikliai yra prieinami su nikotino koncentracija arba be jos, atsižvelgiant į jūsų poreikius. Taip pat galima įsigyti net sausų žolelių ar vaškinių vape rašiklių. Kita vertus, jei nenorite, kad norėtumėte išbandyti kiekvieną iš trijų rūšių, galite sulaikyti ir „trys viename“ derinio ekraną. Naudojant vienkartinius garus, galima patirti vienodą ar geresnį pasitenkinimą nei cigaretėse, o tai taip pat pasirodys jums ekonomiškesne alternatyva.

2000-ųjų pradžia daugelio žmonių rūkymo patirtį pertvarkė įvedus elektronines cigaretes ir garų išleidimo įtaisus. Panašiai kaip ir bet kuri unikali idėja, kuri greitai išaugo į šlovę, daugelį metų pasirodė daugybė faktų, keistų mitų ir prielaidų, kurios galėjo sukelti daug painiavos ir privertė vartotojus bijoti dėl vienkartinių vape rašiklių naudojimo. Kai vienkartinių garų populiarumas išaugo, klaidinga informacija ir spekuliacijos apie produktą laikui bėgant tik didėjo. Mitai ir miesto legendos, siejamos su beveik kiekvienu produktu, yra vienkartiniai garai, o vienintelis realus būdas atskirti, kas teisinga ir kas ne, yra kuo geriau informuoti apie vienkartinį vape.

Jei vis tiek jaučiate dvejojimą dėl vienkartinių garų ir norėtumėte šiek tiek daugiau paaiškinti apie prietaisą, pateikiame dvylika paplitusių mitų, sugriautų kartu su patikima faktine informacija, reikalinga padėti suprasti tiesą ir gryną spėjimą.

1 mitas: Vienkartiniuose garuose taip pat yra nikotino, todėl jie nėra geresni už įprastas cigaretes.

Tiesa: be klaidingų mokslinių tyrimų šios klaidingos nuomonės negalima galutinai panaikinti. Nors žinoma, kad nikotinas sukelia priklausomybę, keli tyrimai atskleidė, kad jis turi labai nereikšmingą poveikį sveikatai. Tabako cigaretės yra daug kenksmingesnės dėl įvairių priedų ir cheminių medžiagų, tarp kurių yra dervos, arseno, švino, anglies monoksido ir kt., Kurių yra tabako dūmuose. Vienkartiniai garai būtinai yra vandens garai ir juose nėra visų pavojingų medžiagų, esančių įprastuose tabako dūmuose. Štai penki faktai, kuriuos reikia nulaužti šį mitą:

i) Nikotino kiekis: E-sultys ar elektroniniai skysčiai klasifikuojami pagal nikotino koncentraciją juose, todėl lengva nustatyti, kiek tiksliai nikotino yra kiekviename butelyje vape esančio skysčio. Nors cigarečių nikotino lygis skiriasi, todėl sunku suprasti, kiek tiksliai nikotino yra veikiama rūkant. Dėl šių skirtingų nikotino kiekių sunku pasakyti, ar garinant sunaudojama daugiau ar mažiau nikotino. Nepaisant to, žinoma, kiek nikotino naudojama jūsų vape sultyse, o jūs niekada nežinote, kiek nikotino yra vienos cigaretės viduje.

(ii) Puff Span: tiek garų, tiek rūkančiųjų atveju nikotino absorbcija labai priklauso nuo to, kiek laiko asmuo traukia dūmus ar garus. Kuo ilgiau traukiama, tuo daugiau nikotino bus absorbuojamas. Neatsižvelgiant į šią dalį, neįmanoma palyginti nikotino absorbcijos lygio rūkymo metu, palyginti su garavimo seansu.

(iii) Pūtimų dažnis: taip pat tai, kaip „Vapers Vape“ dažnai skiriasi nuo rūkalių rūkymo būdo. Rūkantieji dažniausiai traukia ilgai, o tarp jų daugiau laiko. Kita vertus, vaperiai paprastai ima mažus pūtimus, tačiau dažniau. Pūtimų skaičius sesijos metu yra labai svarbus norint atlikti kontroliuojamą testą, kuriame būtų lyginamas nikotino absorbcijos lygis.

(iv) Vape intensyvumas: Kai kurie žmonės mėgsta mažus, mažos galios prietaisus, o kai kurie žmonės mėgsta didelės galios garų garą. Kiekvieno pūtimo metu pristatomas vape kiekis taip pat turi didelę reikšmę nikotino tiekimui ir absorbcijai organizme.

(v) Individualus absorbcijos greitis: kaip mes visi suprantame, žmonės yra skirtingi, o jų kūnai veikia skirtingai. Net taikant tas pačias kontroliuojamas priemones, vienas žmogus gali absorbuoti nikotiną kitaip nei kitas. Kūno svoris, ūgis, lytis – daugelis veiksnių gali turėti įtakos tam, kaip individas pasisavins nikotiną.

2 mitas: Vienkartiniai garai yra pavojingi, nes gali sprogti jūsų veide.

Tiesa: užmetus židinio buteliuką su židiniu, jis sprogsta. Bet kas savo prasme to nepadarys, nes žino geriau naudoti prietaisą taip, kaip nurodyta jo etiketėse. Daugelis žmonių bando pakeisti elektronines sultis ir naudoti baterijas, kurios nėra skirtos tam tikro modelio vape produktams. Be to, vienkartinių garų atveju jie yra lengvai naudojami ir be rūpesčių. Vartotojas gali mėgautis tuo, kol prietaisas baigsis sausas ir bus lengvai utilizuojamas.

Pirkdami vienkartinį vape, būtina įsigyti aukštos kokybės prietaisą ir vengti smūgių, kurie paprastai daromi su prastesnėmis dalimis. Pirkimas išjungiamos elektroninės cigaretės gali būti vienas iš garų rūkymo pavojų. Pirkite vienkartinius garus iš patikimos įmonės ir vadovaukitės tomis paprastomis rekomendacijomis, jums nereikės jaudintis dėl vienkartinio vape sprogimo jūsų veide.

3 mitas: Vienkartiniai garai netrukus bus uždrausti.

Tiesa: Vien pareiškęs, tai yra ne kas kita, kaip klaida. Kol kas nėra priimtų teisės aktų dėl vienkartinių garų ar bet kokių kitų garų gaminių uždraudimo mastų. Nedaugelis verslo įmonių bandė uždrausti vienkartinių garų naudojimą savo patalpose, tačiau šiuo metu nėra galiojančių ar laukiančių teisinių įstatymų.

4 mitas: Vienkartiniai garai yra nesaugūs, nes juose nėra jokių ingredientų.

Tiesa: jei perkate vienkartinį vape iš įmonės, kuri neatskleidžia savo ingredientų, paleiskite kitu keliu. Visos garsios vienkartinių vapsų kompanijos atskleidžia kiekvieną jų e-sultyse esantį ingredientą. Tada galite atlikti kiekvieno el. Sulčių ingrediento tyrimą, kad suprastumėte, kas jie yra ir kaip jie veikia, kad įsitikintumėte, jog visada žinote, kas yra garuose, kuriuos įkvepiate.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *